Valorant E-Posta Garantili Hesap Satın Al | Ödepin

Valorant

 / 

E Posta Garantili Hesaplar

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

60

Yorumlar ( 60 )

Valorant Riot Games'in FPS oyunudur. Siz de ucuz Fiyata Valorant Puanı satın almak istiyorsanız Ödepin.com tam size göre! Hemen en ucuz VP Puanı satın alın ve oynamaya başlayın. Sitemizde Alacağınız VP'ler anında teslim edilmektedir, size vereceğimiz kodu aktifleştirmek için Valoranttaki Hesabınıza yüklemeniz gerekmektedir. Ödepin.com da Valorant Points satın almak çok kolay. Hemen al seçeneğine basarak hızlıca Valorant puanı satın alabilirsiniz. Valorant puanı ile oyunda Silahlarınızın görünümünü özelleştirebilirsiniz. Satın alımlarda herhangi bir Kredi kartı veya Banka kartı kullanabilirsiniz. Hemen Şimdi ucuz Valorant puanı satın almak için ürünlerden birini seçiniz. Valorant, yakın gelecekte geçen takım tabanlı bir taktik nişancı ve birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, dünyadaki çeşitli ülke ve kültürlere göre tasarlanmış bir dizi ajan karakter olarak oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular, her bir takımın beş oyuncuya sahip olduğu saldıran veya savunan takıma atanır. Temsilcilerin, her biri ücret gerektiren benzersiz yeteneklerinin yanı sıra öldürme, ölüm veya ani hareketler yoluyla hücum gerektiren benzersiz bir nihai yeteneğe sahiptirler. Her oyuncu her tura "klasik" bir tabanca ve bir veya birden daha fazla "özel yetenek" ile başlar. Diğer silahlar ve yetenek ücretleri, bir önceki turun sonucuna, oyuncunun sorumlu olduğu herhangi bir öldürmeye ve ani artışla yapılan herhangi bir eyleme dayalı olarak para veren bir oyun içi ekonomik sistem kullanılarak satın alınabilir. Oyunda hafif makineli tüfekler, av tüfeği, makineli tüfek, saldırı tüfeği ve keskin nişancı tüfeği gibi çeşitli silahlar bulunur. "Spectre", "Odin" ve "Vandal" gibi otomatik ve yarı otomatik silahlar, doğru atış yapabilmek için oyuncu tarafından kontrol edilmesi gereken geri tepme modellerine sahiptir.

HESABI ALDIKTAN SONRA YAPILMASI GEREKENLER:


Eposta Kesinlikle sorunsuz bir şekilde değişir.

 

Değiştirmek için https://account.riotgames.com/account linkine giriniz. Linkte bulunan epostaya bir defa tıklayıp kendi eposta adresinizi girin, ardından değişiklikleri kaydet butonuna basın. Mailinize gelen doğrulama epostasından maili onaylayın. Artık hesap sizin !


Tüm hesaplarımız Avrupa server'indedir.


Hesap satılmadan önce epostasının doğrulanmamış olduğu kontrol edilir, satın aldıktan sonra hemen epostayı değiştiriniz. Aksi takdirde teslimattan 10 dakika sonra hesabın başına gelebilecek hiçbir mesuliyeti üstlenmiyoruz.


Satın alımdan teslimata kadar uzanan bir video kaydına sahip değilseniz bahsettiğimiz 10 dakika içinde anında yeni bir hesap verebiliriz. 

 

Aksi bir durumla karşı karşıya kalırsanız mesai saatlerimiz içerisinde canlı destek ekibimizle iletişime geçerek anında geri dönüş alabilirsiniz.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.