Güvenilir Ödeme Yöntemi Razer Gold Pin Satın Al | Ödepin

Razer Gold / Razer Gold TL

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

0

Yorumlar ( 0 )

Razer Gold 5 TL

Var

0.02

5.00

4.85

DETAY
Razer Gold 10 TL

Var

0.05

10.00

9.69

DETAY
Razer Gold 15 TL

Var

0.07

15.00

14.54

DETAY
Razer Gold 25 TL

Var

0.12

25.00

24.23

DETAY
Razer Gold 50 TL

Var

0.24

50.00

48.45

DETAY
Razer Gold 100 TL

Var

0.48

100.00

96.90

DETAY
Razer Gold 250 TL

Var

1.21

250.00

242.25

DETAY
Razer Gold 500 TL

Var

2.42

500.00

484.50

DETAY

Razer Gold Pin Nedir?

Razer gold pin, oyuncular için özel olarak geliştirilmiş bir elektronik cüzdandır. Bu cüzdan, tüm dünyada geçerliliğe sahiptir. Elektronik cüzdanınızla oyun ve oyun içi tüm ögeleri birbirinden cazip fırsatlarla satın alabiliyorsunuz. Haydi gelin tüm detaylara birlikte göz atalım. İşte razer gold konusunda bilmek istedikleriniz!

 

Razer Gold Hangi Oyunlarda Geçerli?

Razer gold pin; League of Legends, Metin2 ve Zula gibi oyunlarda geçerlidir. Mobile Legends, PUBG Mobile, Game of Thrones ve Brawl Stars ise geçerli olduğu mobil oyunlardır. Bahsi geçen tüm oyunlardaki keyfinizi artırmak için siz de razer gold kullanmaya başlayabilirsiniz.

Razer gold pin; oyunlarda güçlü kalmanızı sağlayarak karakterinizi öne taşır. Bugüne baktığımızda birçok kişinin oyun oynarken razer gold kullandığını görüyoruz. Bu ürünü özellikle Ödepin gibi güvenilir bir yerden alacağınız için herhangi bir problemle karşılaşmadan siz de oyunların aranan karakteri haline geleceksiniz!

 

Razer Gold Nasıl Kullanılır?

Razer gold pin seçeneğini kullanmak için Ödepin üzerinden ilgili kodu satın almanız gerekmektedir. Kodu aldıktan sonra pin, hızlı bir şekilde hesabınıza aktarılır. Paket seçeneklerinden dilediğinizi seçerek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tam olarak 8 farklı opsiyon bulunmaktadır. Bunlar: 5,10, 15, 25, 50, 100, 250 ve 500 razer gold seçenekleridir. İhtiyacınıza göre dilediğinizi seçebilir, satın alma adımlarına doğru ilerleyebilirsiniz. Kredi ve banka kartı, havale, epin gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

 

Razer Gold Nerelerde Kullanılır?

Razer gold pin, Google Play ve AppStore gibi sayısız platformda kullanılmaktadır. Özellikle popüler bilgisayar ve telefon oyunlarında kullanabileceğiniz bir araçtır. En sevilen oyunlarda keyifle kullanabileceğiniz bu eklenti, oyundan aldığınız zevki her geçen gün artıracaktır. PUBG Mobile’dan League of Legends’a birçok oyunu büyük bir hevesle oynayacaksınız!

 

Razer Gold Türkiye'de Kullanılabilir Mi?

Razer gold pin, dünyanın her yerinde kullanılabilen harika bir teknolojidir. Türkiye’de de sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. TL ile satın alacağınız için hiçbir sorun çıkmaz. Gönül rahatlığı ile Ödepin üzerinden razer gold alabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hangi ülkede olduğunuzun bir önemi yoktur. Dilediğiniz yerden satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

 

Razer Gold Güvenilir Mi?

Razer gold pin, her zaman güvenilir olmuştur. Senelerdir herkesin memnuniyetle kullandığı bu temel hizmet sayesinde oyun dünyasında yepyeni alanlar açılmıştır. Oyun severler artık oyunda yer alan her nesneyi keşfediyor.

Razer gold pin ile oyun içinde alışveriş yapabiliyor. Gençlerden yetişkinlere günümüzde birçok kişi razer gold ile kendini daha mutlu hissediyor. Ödepin, güvenli ödeme imkanlarıyla dikkat çekiyor. Avantajlı fiyatları kullanıcı güvenliğini ön planda tutan politikaları sayesinde keyfinizi katlayarak artırabilirsiniz.

 

1 Razer Gold Kaç TL?

Günümüzde birçok kişi, 1 razer gold kaç TL sorusunun yanıtını aramaktadır. O halde sorunuzu cevaplayalım: 1 razer gold pin 1 TL’dir. Oldukça uygun fiyatlı, öyle değil mi? Sonuç olarak 100 razer gold almak istediğinizde 100 TL ödemiş oluyorsunuz. Bu sabit fiyatlardan yararlanmak için hemen şimdi Ödepin avantajlarına göz atın!

 

10 TL Razer Gold Kaç UC Yapar?

UC, unknown cash anlamına gelir. Bu kavram, PUBG Mobile oyununun para birimi olarak bilinmektedir. Tüm dünyayı kasıp kavuran PUBG Mobile oyununda 10 TL’lik razer gold 0 UC yapar. Paketler 23.99 TL’den başlar ve bu da 60 UC’ye eşittir. Bu listede yer alan ürünlerden istediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. En düşük meblağdan en yükseğe kadar birden fazla seçenek Ödepin’de sizi bekliyor!

 

Razer Gold TL Diğer Para Birimlerine Çevrilebilir mi?

Razer gold pin TL, diğer para birimlerine çevrilebilir mi sorusunu sık duyuyoruz. Evet, çeşitli güvenlik tedbirleri alınırsa razer gold TL öteki para birimlerine rahatlıkla çevrilir. Önemli olan ise bunu yapan şirketin adımları doğru şekilde uygulamasıdır. Bu şekilde sorunsuz bir biçimde razer gold TL çevirme işlemi gerçekleştirilmiş olur.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.